Medarbetare

Det finns flera sätt för dig att komma i kontakt med oss, välj det som passar dig bäst. Ring, maila eller besök oss på sociala medier.

Huvudkontor Luleå
Besök/postadress:
Storgatan 11, 972 38 Luleå

Kontor Skellefteå
Besöksadress:
The Great Northern
Storgatan 53, 931 30 Skellefteå

Nyhetsbrev

Vill du ha nyhetsbrev från IUC Norr?

Åsa Tjärnberg

Åsa Tjärnberg

VD.
Mobiltelefon: 070-326 88 11
asa.tjarnberg@iucnorr.se

Kristiina Starck Enman

Kristiina Starck Enman

Projektchef.
Mobiltelefon: 070-201 64 21
kristiina.starck.enman@iucnorr.se

Jens Eriksson

Jens Eriksson

Affärsutvecklare.
Mobiltelefon: 070-643 00 85
jens.eriksson@iucnorr.se

Anders Högström

Anders Högström

Senior affärsutvecklare.
Mobiltelefon: 070-651 12 65
anders.hogstrom@iucnorr.se

Ida Johansson

Ida Johansson

Beteende- och personalvetenskap.
Mobiltelefon: 070-203 13 69
ida.johansson@iucnorr.se

Marie Näslund Jakobsson

Marie Näslund Jakobsson

Kommunikationschef.
Mobiltelefon: 070-527 57 40
marie.jakobsson@iucnorr.se

Andréas Kostenniemi

Andréas Kostenniemi

Process- och verksamhetsutvecklare. 
Mobiltelefon: 070-300 55 47
andreas.kosten@iucnorr.se

Marlene Hagenrud

Marlene Hagenrud

Projektledare och affärsutvecklare.
Mobiltelefon: 073-821 63 91
marlene.hagenrud@iucnorr.se

Carina Malander

Carina Malander

Ekonomichef.
Mobiltelefon: 070-587 79 04
carina.malander@iucnorr.se

Niclas Tidström

Niclas Tidström

Projektledare och affärsutvecklare.
Mobiltelefon: 070-353 52 39
niclas.tidstrom@iucnorr.se

Linda Rönnbäck

Linda Rönnbäck

Regional processledare Teknikcollege Norrbotten.
Mobiltelefon: 070-673 04 24
linda.ronnback@iucnorr.se

Anders Wäppling

Anders Wäppling

Styrelseordförande.
Mobiltelefon: 070-665 31 83
anders.wappling@iucnorr.se

Externa partners

Sofia Lampa

Sofia Lampa

Affärsutvecklare.
Mobiltelefon: 070-251 19 44
sofia.lampa@iucnorr.se

Anders Sörqvist

Anders Sörqvist

Produktionsutveckling.
Mobiltelefon: 070-336 27 11
anders.sorqvist@iucnorr.se

Johan Vikström

Johan Vikström

Projektledare. Affärs- och ledningsutveckling.
Mobiltelefon: 070-575 97 53
johan.vikstrom@iucnorr.se